Rekrutacja 2024/2025

maj 8, 2024

Szanowni Państwo!

Informujemy, iż Katolickie Przedszkole im. Dzieciątka Jezus w Cieszynie rozpoczyna rekrutację do na nowy rok szkolny 2024/2025.

Oferujemy dogodne godziny funkcjonowania przedszkola, zajęcia dydaktyczne prowadzone na wysokim poziome, bogatą ofertę zajęć dodatkowych, atrakcyjną opłatę stałą i żywieniową. Oferujemy opiekę dla dzieci od 2,5 roku życia

Aby zapisać dziecko należy pobrać z zakładki Dokumenty Przedszkola, kartę zgłoszeniową wypełnić ją i dostarczyć do placówki osobiście lub drogą mailową.
O przyjęciu do przedszkola decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Zainteresowanych Rodziców prosimy o składanie kart do 31.03.2024r.

Opłata stała za przedszkole wynosi 230 zł, w jej ramach dziecko może przebywać w przedszkolu od 5:30 do 16:30.

W ramach czesnego prowadzimy zajęcia dodatkowe: język angielski, kreatywne zajęcia plastyczne „Plastyka Smyka”, zajęcia umuzykalniające, basen dla 6-latków.

Posiadamy również własną stołówkę gdzie przyrządzamy pyszne i zdrowe posiłki dla naszych przedszkolaków, uwzględniając diety dla dzieci z alergiami pokarmowymi. Opłata za żywienie wynosi 11 zł za każdy dzień.

Oferta naszego przedszkola wzbogacona jest o atrakcyjne doposażenie w ramach zakończonego już projektu unijnego „Aktywne Przedszkolaki”, : tablicę interaktywną, monitor interaktywny, dywan interaktywny, robot Photon oraz wiele innych ciekawych pomocy usprawniających aparat ruchu, rozwijających kreatywność, dojrzałość emocjonalną oraz rozwijanie aparatu mowy u dzieci. Posiadamy atrakcyjne place zabaw. Organizujemy radosne uroczystości przedszkolne.

Nasze przedszkole realizuje także zajęcia dla dzieci z opiniami o WWR.
Oferujemy pomoc specjalistów: logopedy, psychologa, pedagoga, fizjoterapeuty.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 451 151 720.

PRZYJDŹ I ZOBACZ CO OFERUJEMY TWOJEMU DZIECKU

Zachęcamy rodziców dzieci do wzięcia udziału w rekrutacji

Z poważaniem, Beata Klimczak.

Z WARTOŚCIAMI ZA PAN BRAT PRZEZ NAUKĘ ODKRYJ ŚWIAT